Karaca Kadınlar Gününe Özel İndirim | Karaca Mutfak Araç Gereçleri | Karaca Tencere Takımları

,
Kampanya Katalog 08.03.2018 Tarihinde Ekledi.
386    1    0
2016 Kadınlar Günü İndirimleri - Kadın&Sanat
Karaca Neşeli Günler İndirimi Başladı - Ocak 2017 - AVMindirim.COM
Cem Karaca dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı - Gündem Tekirdağ
2016 Kadınlar Günü İndirimleri - Kadın&Sanat
Karaca Anneler Günü 2016 Kampanyası - AVMindirim.COM
,

Karaca Kadınlar Gününe Özel İndirim | Karaca Mutfak Araç Gereçleri | Karaca Tencere Takımları

En Güncel Fırsatlardan ve Kampanyalardan haberdar olmak için kanalımıza abone olabilir ve fırsatlardan en kısa sürede siz haberdar olursunuz.

Kampanya Katalog YouTube Kanalı olarak "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"'un 5651 numaralı maddesinde geçen "YER SAĞLAYICI" konumunda hizmet vermekteyiz.

Yasaya Göre Yer Sağlayıcının Yükümlülükleri:

Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

İçerikler ve Videolar da geçen markaların telif hakları marka sahiplerine aittir. Marka sahipleri videonun yayından kaldırılmasını talep etmekte özgürdür.

MADDE 9 – (1) İçerik nedeniyle hakları ihlâl edildiğini iddia eden kişi, içerik sağlayıcısına, buna ulaşamaması halinde yer sağlayıcısına başvurarak kendisine ilişkin içeriğin yayından çıkarılmasını ve yayındaki kapsamından fazla olmamak üzere hazırladığı cevabı bir hafta süreyle internet ortamında yayımlanmasını isteyebilir. İçerik veya yer sağlayıcı kendisine ulaştığı tarihten itibaren iki gün içinde, talebi yerine getirir. Bu süre zarfında talep yerine getirilmediği takdirde reddedilmiş sayılır.
(2) Talebin reddedilmiş sayılması halinde, kişi onbeş gün içinde yerleşim yeri sulh ceza mahkemesine başvurarak, içeriğin yayından çıkarılmasına ve yayındaki kapsamından fazla olmamak üzere hazırladığı cevabın bir hafta süreyle internet ortamında yayımlanmasına karar verilmesini isteyebilir. Sulh ceza hâkimi bu talebi üç gün içinde duruşma yapmaksızın karara bağlar. Sulh ceza hâkiminin kararına karşı Ceza Muhakemesi Kanunu hükümlerine göre itiraz yoluna gidilebilir.
(3) Sulh ceza hâkiminin kesinleşen kararının, birinci fıkraya göre yapılan başvuruyu yerine getirmeyen içerik veya yer sağlayıcısına tebliğinden itibaren iki gün içinde içerik yayından çıkarılarak hazırlanan cevabın yayımlanmasına başlanır.
(4) Sulh ceza hâkiminin kararını bu maddede belirtilen şartlara uygun olarak ve süresinde yerine getirmeyen sorumlu kişi, altı aydan iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. İçerik veya yer sağlayıcının tüzel kişi olması halinde, bu fıkra hükmü yayın sorumlusu hakkında uygulanır.

Karaca,karaca mutfak, karaca sofra grubu,karaca mutfak grubu,karaca küçük ev aletleri,karaca ev tekstili,karaca aksesuar,karaca yemek takımı,karaca evlilik paketi,karaca yeni gelin paketi,karaca çeyizlik,karaca çatal,karaca bıçak,karaca kaşık,karaca granit tencere,karaca tost makinesi,karaca kahvaltı seti,karaca kahve seti,karaca çay takımı,karaca bıçak seti,karaca elegance paket,karaca elektrik süpürgesi,karaca philips powerpro,karaca vantuz

Kadın dediğin bulaşıkları değil, tabuları yıkar. Yerleri değil, alnının terini siler. Hesap vermez, hesap ister. Başını değil, demirleri eğer. Kadın dediğin her şeyi bilir, asla pes etmez.

Kadın dediğin içinden geleni yapar! Karaca tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü'nü kutlar.

#Benİstersem

Yorumlar

Video Tag : Karaca,karaca mutfak,karaca sofra grubu,karaca mutfak grubu,karaca küçük ev aletleri,karaca ev tekstili,karaca çeyizlik,karaca granit tencere,karaca tost makinesi,karaca kahve seti,karaca çay takımı,karaca bıçak seti,karaca dünya kadınlar günü,karaca 8 mart kadınlar günü,kadınlar günü indirimi,karaca 8 mart,kadınlar günü kampanyası,8 mart karaca indirim,dünya kadınlar günü kampanyası,karaca tencere takımı,karaca çay makinesi,

Benzer Videolar

Modalife Yatak Odası Takımları (Modalife yatak odası takımları ve Fiyatları )

Modalife Yatak Odası Takımları (Modalife yatak odası takımları ve Fiyatları )

Ayrıntılı bilgi ve güncel fiyatlar için modalife.com adresini ziyaret edebilirsiniz... Video Hoşunuza gittiyse Beğendiyseniz ve yararlı bulduysanız lütfen kanalımıza abone olmayı unutmayın. Abone olmak için linke tıklayınız : https://goo.gl/6Qfqck BİM AKTÜEL ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYINIZ: https://goo.gl/PTXM5H A101 AKTÜEL ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYINIZ :https://goo.gl/K9p9jv HAKMAR AKTÜEL

MADAME COCO'DA TÜM TEPSİLER, PORSELEN FİNCANLAR VE ÇAY BARDAKLARINDAN 1 ALANA 1 BEDAVA | ALIŞVERİŞ

MADAME COCO'DA TÜM TEPSİLER, PORSELEN FİNCANLAR VE ÇAY BARDAKLARINDAN 1 ALANA 1 BEDAVA | ALIŞVERİŞ

MADAME COCO'DA TÜM TEPSİLER, PORSELEN FİNCANLAR VE ÇAY BARDAKLARINDAN 1 ALANA 1 BEDAVA | ALIŞVERİŞ Madame Coco İndirim,Madame Coco Kampanya,Madame Coco Katalog,Madame Coco Aktüel,Madame Coco,Madame Coco Bedava,Madame Coco Sonbahar,madamecoco,madame coco ürünleri,madame coco indirim tarihleri,madame coco ürünleri fiyatları,madam coco indirimleri,madame coco,madame