YASEMİN CEMAL'DEN ÖZÜR DİLİYOR - ÖZCAN DENİZ & NURGÜL YEŞİLÇAY / İKİNCİ ŞANS FİLM

Avşar Film 11.07.2018 Tarihinde Ekledi.
2822    27    1

Başrollerinde Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay'ın yer aldığı "İkinci Şans" filminden en özel sahneler Avşar Film YouTube kanalında!

İkinci Şans filminden en özel sahneleri herkesten önce izlemek için kanalımıza abone olun; http://bit.ly/AvsarFilmYoutube

Dilerseniz filmi iTunes'dan satın alabilirsiniz. Hemen satın almak için tıklayın; http://apple.co/2xbMjH2

Birbirinden taban tabana zıt iki yalnız insanın yolları kesişir. Biri matematik öğretmeni olan çok güzel bir kadın, Yasemin, diğeri Cemal Et restoranın sahibi karizmatik gurme, Cemal. Cemal ele avuca sığmaz, dışa dönük, gamsız, geçmişinden kurtulmaya çalışan bir adamdır. Yasemin ise geçmişte yaptıgı yanlış bir seçimin yaralarını sarmaya çalışan, kalın kabukları olan, yaşayacağı her şeyi matematiksel hesaplar yaparak kararlaştıran, ürkek, korumacı bir kadındır. Normal hayatta birbirlerinin yüzüne bile bakmayacak bu iki kişinin karşılaşması önce kavgalarla başlayıp sonra aşka dönüşüp sonra da bizi hüzne boğacaktır. İkilinin ortak yanı her ikisinin de ikinci bir şansa ihtiyacı olduğudur. Her ikisinin de derinlerine indiğimizde bunun kolay bir aşk olmayacağını görürüz.

Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay'ın Asmalı Konak'tan sonra yeniden bir araya geldikleri İkinci Şans filminin en özel sahneleri için kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Yorumlar

Video Tag : asmalı konak,ikinci şans,ikinci şans film,ikinci şans özcan deniz,ikinci şans nurgül yeşilçay,özcan deniz,nurgül yeşilçay,nurgul yesilcay,ozcan deniz,avşar film,romantik sahne,film,izle,aşk filmleri,afra saraçoğlu,şükrü avşar,romantik,mesut can tomay,nurgül yeşilçay filmi,türk filmi,özcan deniz diyarbakır türküsü,türk filmleri,romantik komedi,yerli film,full filmler,romantik film,hd film,özcan deniz filmleri,film izle,özür dileme sahnesi,

Benzer Videolar